چگونه گوگل پلاس به SEO شما و بازاریابی آنلاین کمک می کند؟

//چگونه گوگل پلاس به SEO شما و بازاریابی آنلاین کمک می کند؟

چگونه گوگل پلاس به SEO شما و بازاریابی آنلاین کمک می کند؟

من متوجه شدم که گوگل پلاس( Google+)  به رتبه بندی های SEO و بازاریابی آنلاین کمک می کند.

گوگل پلاس (+ Google ) یکی از پلت فرمهای رسانه های اجتماعی است که متعلق به شرکت گوگل می باشد. این پست توضیح می دهد که من چگونه از گوگل پلاس برای بالا بردن رتبه ی جست وجو در گوگل برای خودم و مشتریانم استفاده می کنم.

گوگل پلاس (+ Google ) یکی از پلت فرمهای رسانه های اجتماعی است که متعلق به شرکت گوگل می باشد. بعضی از افراد ممکن است درباره استفاده از این پلت فرم مشکوک باشند چرا که گوگل مالک آن است. ولی در اصل آنها نباید اینگونه فکر کنند. استفاده از ابزار های شرکت گوگل ( Google Tools ) موجب دستیابی به تعداد جست و جوی بالاتر برای کلمات کلیدی می شود. این مسئله در مورد وب سایت ها و وبلاگ ها نیز صادق است.

رتبه بندی جست وجوی سریعتر

یک ساعت

اولین چیزی که متوجه شدم این بود که زمانی که من شروع به ارسال لینک به مقالات اینترنتی تازه منتشر شده ی خودم در Google Plus کردم، چه قدر سریع گوگل، پست گوگل پلاس من را فهرست کرد و نشان داد. در زیر یک اسکرین شات مشاهده می شود که نشان می دهد پس از گذشت یک ساعت گوگل آن را در رتبه 2 (نتایج ارگانیک) برای کلمه کلیدی Contadora Island Panama” ” درست بعد از وب سایت محبوب Trip-Advisor و پیش از یکی از مقالات ویکی پدیا قرار داده است. در این حد سریع است!

تاثیر گوگل پلاس 1

دو ساعت

فقط یک ساعت بعد گوگل، پست گوگل پلاس من را در رتبه ی 2 برای کلمه کلیدیContadora Island” ” قرار داد.

پلاس وان

سه ساعت

در اینجا یک اسکرین شات  دیگر نشان داده شده است که نشان می دهد گوگل، پست گوگل پلاس من را پس از گذشت سه ساعت در رتبه دوم قرار داده است.

پلاس وان گوگل

همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است گوگل پلاس همچنین با قرار دادن پست اصلی وبلاگ من در «Bigger Pockets» به قرارگیری در رتبه های یک و دو در بین جستجوهای انجام شده در گوگل کمک می کند،. من نمی دانم چرا گوگل یکی از پست های وبلاگ را  هم در رتبه ی یک و هم در رتبه ی دو قرار داده است، اما مطمئن هستم که خوشحال شدم! گوگل پلاس من با همان کلمه کلیدی مشابه رتبه ی سه گرفت.

پلاس وان

چهارم شدن از پنج در گوگل

تصویر زیر نشان می دهد که چگونه از میان پنج جست جوی پر مخاطب گوگل  برای کلمه کلیدی “Navigate Tricky Property Showings ” که برای یک آژانس معاملات ملکی نوشته شده بود، چهارم شدم. پست اصلی من در Realty Express Blog اولین رتبه را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورد.  نمی دانم چرا گوگل همان پست وبلاگ (که شامل  دو آرشیو است) را به عنوان سه نتیجه اولش رتبه بندی کرده است. من شکایت نمی کنم، فقط گیج شدم! رتبه ی پنج پستی از گوگل پلاس من است که تبلیغ پست اصلی من را میکند.

گوگل و افزایش رتبه

دو پست گوگل پلاس در  میان 8 رتبه ی اول گوگل

تصویر زیر نشان می دهد که چگونه دو پست من در گوگل پلاس یکی دیگر از پست های وبلاگ من را تبلیغ می کنند که توسط گوگل به عنوان  رتبه های 7 و  8 برای کلمه کلیدی ” Successful Landing Pages” در مورد چگونگی نوشتن صفحه های موثر رتبه بندی شده است.

گوگل پلاس و رتبه اول

رفتن 5 پست به میان 5 رتبه ی گوگل

در نهایت، تصویر زیر نشان می دهد که چگونه پنج رتبه ی برتر گوگل را برای عبارت کلیدی در مورد معادن املاک و مستغلات نوشتم. وبلاگ اصلی من برای Realty Express Blog در رتبه های اول و دوم قرار گرفت. دلیل اینکه پست اصلی وبلاگ من  در رتبه های  1 و  2 قرار دارند این است که در آن زمان Realty Express Blog به طور همزمان دو نسخه از وب سایت خود را به صورت انلاین داشتند که یکی می بایست جایگزین دیگری شود. به رغم این وبسایتهای آینه که به عنوان یک خطای SEO مرگبار محسوب می شوند، گوگل هر دوی آنها را به عنوان دومین رتبه قرار داده است. گوگل رتبه ی سه خود را پست من در وبسایتی به نام ” Real Estate Webmasters” قرار داده است .  با مراجعه به شماره 4 مشاهده می شود که یکی از پست های  من در یک وب سایت معاملات ملکی به نام “Bigger Pockets” نیز برای وبلاگ اصلی من تبلیغ کرده است. پست گوگل پلاس من رتبه ی پنج را به خود اختصاص داده است. این یک شاهکار است که بتوانید نویسنده مجموع پنج رتبه ی برتر جست و جوی  گوگل با همان جمله ی کلیدی باشید.

google plus

نتیجه

گوگل پلاس واقعا به تلاش های SEO و بازاریابی آنلاین من کمک کرده است. همانطور که تصویر بالا را دیدید، نه تنها رتبه ی گوگل پلاس من ارتقا یافت، بلکه خیلی سریع هم انجام شد. قرار گرفتن پست های گوگل پلاس من در رتبه های عالی طی یک تا سه ساعت شگفت انگیز است.

علاوه بر این، پست های گوگل پلاس من پست های دیگر وبلاگ من را تبلیغ می کنند که  تعدادی از آنها در رتبه های بالایی به وسیله گوگل با جملات کلیدی مشابه قرار گرفته اند.

تهیه و تنظیم: گروه مارکت لایک

چگونه گوگل پلاس به SEO شما و بازاریابی آنلاین کمک می کند؟
4.5 (89.4%) 117 vote[s]
توسط |2018-05-09T06:25:44+00:00می 9th, 2018|آموزشی|2s دیدگاه

درباره نویسنده:

2s دیدگاه

  1. لوازم جانبی گوشی سامسونگ می 16, 2018 در 4:43 ب.ظ - پاسخ

    از این دیدگاه من هیچ وقت به قضیه نگاه نکرده بودم. واقعا مفید بود. خسته نباشید میگم به تیم خوبتون.

  2. سایت گرافیک رسمیار اکتبر 13, 2018 در 11:25 ق.ظ - پاسخ

    یه چیزایی در موردش میدونستم ازتون ممنونم که بیشتر یادم دادید.
    دست مریزاد. خدا خیرتون بده.

درج دیدگاه