بک لینک وب2 چیست و آیا تاثیری در رتبه وب سایت دارد؟

//بک لینک وب2 چیست و آیا تاثیری در رتبه وب سایت دارد؟

بک لینک وب2 چیست و آیا تاثیری در رتبه وب سایت دارد؟

ابتدا باید سایت های وب2 را بشناسیم:

سایت های WEB 2 وب 2 و قبل از آن وب 1 به سایت هایی اطلاق می گردد که پایه و اساس مطالب و محتویات آن ها را کاربران تشکیل داده باشند و یا به عبارتی  user-generated content باشند. سایت های وب 2 سایت هایی با محتوای تولید شده توسط کاربر هستند. لینک ها در این سایت ها، وب2 نام دارند.در حال حاضر گوگل لینک های وب 2 را دوست دارد و به آنها اهمیت می دهد

مفهوم سایت های WEB 2.0 و بک لینک web 2 اولین بار توسط تیم اوریلی و دیل داورتی  Tim O’Reilly and Dale Dougherty در سایت 2004 توسعه یافت هرچند قبل از آن ها توسط فردی به نام Darcy DiNucci در سال 1999 این گونه سایت ها معرفی شده بود.

کاربران در اینگونه سایت ها می توانند مطالب خود را به اشتراک گذاشته و توسعه دهند و با یکدیگر در محیط وب تبادل اطلاعات و داده داشته باشند.

یکی از این سایت ها به طور مثال وردپرس است که همانطور که می دانید هزاران کد نویس و طراح وب به طور رایگان در حال نشرو گسترش مطالب، قالب ها و افزونها هستند.

وبسایتهای زیادی وجود دارند که وبلاگ نویسی رایگان مانند blogger، wordpress.org، webly و بسیاری دیگر را فراهم می کند. در این وب سایت ها شما می توانید وبلاگ خود را ایجاد کنید. وبلاگ های ایجاد شده همان وب 2.0 است که با شروع وبلاگ نویسی می توانید یک لینک دائمی ایجاد کنید. اما اینکه در چه وب سایت هایی و به چه صورت این لینک ها ثبت گردند مهم و نیازمند آشنایی با این امر است.

در ثبت بک لینک به صورت وب 2 لینک وبسایت مورد نظر به صورت آنچر تکست بر روی کلمه کلیدی مورد نظر در محتوی مقاله درج می شود از برترین خصوصیات این نوع لینک دهی این است که می توان در برخی از سایت های وب 2 برای این امر متن مقاله تخصصی و مرتبط با موضوع بک لینک تهیه کرد که هر مقاله در صفحه ایی جداگانه با ساب دامنه مخصوص به خود روی دامنه اصلی مورد نظر ثبت می گردد، در بک لینک وب 2.0 تمام لینک های مقالات از همان ابتدا دامین اتوریتی بالایی دارند.

https://marketlike.wordpress.com/

بک لینک های web2 از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار بوده وبهبود موثری در سئو خواهندداشتدر زیر برخی از سایت های وب 2 که امکان درج محتوا به صورت رایگان را به کاربران می دهند آورده شده و همانطوریکه مشاهده می شود سایت های معروفی همچون فیس بوک، تویتر، وردپرس و … جزو اینگونه سایت ها می باشند.

تیم مارکت لایک با استفاده از تجربه و تخصص خود این خدمات را نیرهمچون گذشته با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار کاربران قرار داده است.

 

تهیه و تنظیم:

گروه مارکت لایک

بک لینک وب2 چیست و آیا تاثیری در رتبه وب سایت دارد؟
5 (100%) 1 vote
توسط |2017-08-11T14:15:55+00:00آگوست 11th, 2017|آموزشی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

درج دیدگاه