ویکی بک لینک چیست و چه مزایایی دارد؟

//ویکی بک لینک چیست و چه مزایایی دارد؟

ویکی بک لینک چیست و چه مزایایی دارد؟

ویکی بک لینک، نوعی دیگر از بک لینک های دائمی مانند کامنت بک لینک، پروفایل بک لینک، edu و Gov بک لینک است که ویژگی های متفاوتی نسبت به سایرین دارد.

ویکی بک لینک بک لینکی است که در سایت های ویکی مشابه ویکی پدیا ایجاد شوند، اکثر سایت های ویکی بک لینک ها را به صورت تنها نوفالو می پذیرند و در برخی هم امکان درج بک لینک ها به صورت دو فالوو وجود دارد.

ویکی بک لینک

درست است که بک لینک های نوفالو به طور مستقیم بر روی اتوریتی دامنه و سایت تاثیر نمی گذارند اما سئو و میزان اعتبار سایت را بهبود می بخشند لازم به ذکر است که در تهیه بک لینک برای وب سایت نباید تنها بک لینک های دوفالوو تهیه کرد چرا که از نظر سئو امتیاز منفی به حساب می آید و باید همیشه در کنار بک لینک های دوفالوو از بک لینک های نوفالوو نیز استفاده نمود.

ویکی بک لینک یکی از بهترین نوع این بک لینک هاست که می تواند تنوع زیادی از کلمات کلیدی را در قالب یک پکیج کوچک در خود جای دهد و همچنین برای وب سایت هایی که گستره فعالیت آنها زیاد است نیز مفید باشد. در این روش لینک مورد نظر به صورت آنچرتکست با کلمه کلیدی مورد نظر در محتوای مقاله تایید شده قرار می گیرد که یکی از خوبی های آن امکان درج دو یا سه کلمه کلیدی در محتوای هر مقاله است.

خرید ویکی بک لینک

برای اثر گذاری مطلوب از صفحات سایت های ویکی با پیج رنک و پیج اتوریتی های بالا استفاده می شود تا ارزش و اعتبار بک لینک ها بالا باشد.

ویکی بک لینک در کشور ما همانند سوشیال سیگنال بحثی جدید و نا آشناست و انجام آن نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد از این رو تیم مارکت لایک همانند گذشته با تجربه بالا و بررسی های فراوان پکیج های متنوعی را برای ارائه این خدمت مهم به کاربران عزیز و وبمستران هوشمند آماده و ارائه کرده است.

 

خرید ویکی بک لینک 

 

تهیه و تنظیم:

گروه مارکت لایک

 

 
ویکی بک لینک چیست و چه مزایایی دارد؟
به این صفحه امتیاز دهید
توسط |2017-08-11T14:16:32+00:00می 21st, 2017|آموزشی|1 دیدگاه

درباره نویسنده:

یک دیدگاه

  1. ساوالان ماشین خط کشتارگاه صنعتی مرغ و طیور Rasti.ir فوریه 25, 2018 در 7:24 ب.ظ - پاسخ

    باسلام
    مطلب خوبی بود و سعی خواهم کرد مورد ماشین آلات و تجهیزات خط کشتارگاه صنعتی طیور و کشتارگاه مرغ آنرا بومی ساززی کنم
    باتشکر

درج دیدگاه