سوشیال سیگنال چیست؟

//سوشیال سیگنال چیست؟

سوشیال سیگنال چیست؟

در سال 2017 سوشیال سیگنال ها یا سیگنال شبکه های اجتماعی هفت فاکتور از بین 11 فاکتور اصلی در سئو مطرح شدند.

هر لینکی از صفحات سایت شما که در شبکه های اجتماعی منتشر شود در نقش بک لینک عمل میکند و نوعی سوشیال سیگنال خواهد بود. لایک فیسبوک یا گوگل پلاس برروی دامنه وب سایت، کامنت های فیسبوک و لایک صفحه در فیسبوک، ریتوییت در توییتر، شیر در لینکدین، گوگل، فیسبوک نیز سوشیال سیگنال میباشد.

البته بحث سوشیال سیگنال ها در کشور ما بحث جدیدی است و کاربران و مدیران وب سایت ها کمتر با اهمیت این فاکتور آشنایی دارند.

تاثیر این سیگنال ها زمانی بیشتر خواهد بود که به صورت یک طرفه باشند مانند تاثیر دریافت بک لینک یک طرفه از یک دامنه تا تبادل لینک با آن دامنه.

دارا بودن سیگنال از شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در افزایش محبوبیت سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ورودی از آن خواهد داشت. از دیدگاه سئو و بهینه سازی قراردادن لینک مستقیم به صفحات شما در شبکه های اجتماعی و ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالب میتواند نقش مهمی بر اعتبار سایت و بهبود رتبه شما در نتایج گوگل داشته باشد.
شبکه های اجتماعی از جمله گوگل پلاس و سیگنال های شبکه های اجتماعی از موثرترین عناصر در بهینه سازی سایت در گوگل شناخته می شوند. تاثیر شبکه های اجتماعی به خوبی در رتبه بندی سایتها در گوگل قابل مشاهده و لمس است. اگر چه گوگل پلاس نسبت به سایر شبکه ها به تازگی وارد بازار شبکه های اجتماعی شده است اما از آنجایی که این شبکه به وسیله ی خود گوگل تاسیس شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه مارکت لایک با توجه به تجربه 3 ساله خود در زمینه خدمات افزایش لایک و فالوور توانسته خدمات مهم و با ارزش را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار کاربران و وبمستران عزیز قرار دهد.

 

جهت مشاهده پکیج های سوشیال سیگنال کلیک کنید.

 

تهیه و تنظیم:

گروه مارکت لایک

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

سوشیال سیگنال چیست؟
5 (99.63%) 325 votes
توسط |2017-08-11T14:17:07+00:00آوریل 27th, 2017|آموزشی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

درج دیدگاه